12V 37mm 960 RPM Redüktörlü DC Motor JGB37-520
51,25 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
MS-200
EPR.Code
50071
Fiyat
328,47 TL + KDV
394,16 TL
+Hız ve Güç Gerektiren projelerde kullanım için uygundur.
+Endüstriyel Uygulamalar ve Makinalar için kullanabilirsiniz.
+Arazi Robotu ve Sumo robotlarda kullanım için uygundur. Tavsiyemizdir
Motor Çapı 37mm’dir.
Mil Çapı 6mm, mil uzunluğu ise 15mm’dir.
Motorun ağırlığı 138 Gram’dır.
Dişli kutusu ve tüm redüktör sistemi metaldir.
Motorun ön yüzünde montaj için M3 vidalama delikleri mevcuttur.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
12V 37mm 960 RPM Redüktörlü DC Motor JGB37-520 12V 37mm 960 RPM Redüktörlü DC Motor JGB37-520 MS-200